Вход на сайт

Если вы новичёк, то зарегистрируйтесь прямо сейчас. А если посеяли свой пароль, можете востановить его в одно мгоновение.

  • Логин:
  • Пароль:

01. Навигация

03. Лучшее

Реклама

Як доїхати до Польщі дешево і зручно.

Станом на листопад 2005 року. Ця стаття присвячена варіантами надійного і дешевого проїзду з Мінська, Москви, Санкт-Петербурга в польські міста - перш за все, Варшаву, звідки можна виїхати до Кракова, Закопане, Гданськ, а також до німецького кордону.
Станом на листопад 2005 року. 

Ця стаття присвячена варіантами надійного і дешевого проїзду з Мінська, Москви, Санкт-Петербурга в польські міста - перш за все, Варшаву, звідки можна виїхати до Кракова, Закопане, Гданськ, а також до німецького кордону. 

Звичайно, існують літаки і прямі міжнародні потяги Москва-Варшава, Мінськ-Варшава. Це досить зручно, але, на жаль, дуже дорого. З іншого боку, потрапити до Польщі можна автостопом або на попутних автобусах. Це дешево, але зовсім непередбачено за витратами часу. 

Можна пошукати місце у туристичних автобусах, що може здатися зручним і прийнятним за ціною. Але такий спосіб ненадійний - турфірма мало зацікавлена

Реклама

06. Поиск

10. Реклама