01. Навигация

02. Тэги

03. Лучшее

Реклама
Все про туристичні подорожі » Статті » Шопінг в Туреччині

Шопінг в Туреччині

Шопінг в Туреччини (Turkey) - справжнє Ельдорадо для любителів шопінгу. Ринки та базари Туреччини (Turkey) вражають східними фарбами, колоритними торговцями, які пропонують все, що душі завгодно. Туреччина - найдешевша країна Середземномор'я.

 

Дешеві вироби зі шкіри, бавовни, прикраси із золота, вироби з оніксу і міді, зробили з Туреччини (Turkey) найпривабливішу країну для покупок.

 

Нефіксовані ціни на товари в Туреччини (Turkey) дозволяють туристам торгуватися з продавцями. Туреччина пропонує великий вибір електроніки, золота, одягу, товарів домашнього вжитку, духів і косметики.

 

У ХV столітті дуже велике значення надавалося кераміки і фаянсу. Сьогодні теж турист може побачити декоративні тарілки й вази, що відносяться до того періоду. Добре розвинене виробництво посуду з міді та цинку в Туреччини (Turkey). Скрізь можна знайти традиційні турецькі тарілки, підноси, кавомолки, різноманітні трубки, зелені або золотаві вази з онікса, бавовняні сорочки та накидки. Найзнаменитіший місто покупок в Туреччини (Turkey) це Стамбул (Istambul) - там зібрані найкращі товари з усіх куточків країни.

 

Турецький базар у Туреччині. Стамбул. Шопінг Анталії

 

Шопінг в турецькому місті Стамбул (Istambul) - це Великий Базар або Критий ринок (Kapali Carsi Капали Чармен) - найвідоміший і найбільший з турецьких базарів, на території базару розташовано близько 4000 магазинів. У Стамбул (Istambul) їдуть відвідати і Великий Стамбул (Istambul) ьскій базар (Капали Чарші), в центрі якого знаходиться Старий Бадестан, де торгують старовинними зброєю і східними старожитностями. Стамбул (Istambul) - це Єгипетський базар (базар прянощів). Стамбул (Istambul) - найкраще місто для шопінгу в Туреччини (Turkey).

 

У курортних містах Туреччини (Turkey) є величезна кількість магазинів, у яких турист проведе багато приємних годин, вибираючи щось з різноманіття товарів. У новому турецькому порту Стамбул (Antalya) розташована "Зона вільної торгівлі". Тут Вам надається можливість зробити покупки без мита і податків. Вільний ринок Стамбул (Antalya), де приймаються всі грошові одиниці і чеки, відкритий тільки для іноземців, тому не забудьте свій паспорт в готелі.

 

Перше правило покупок в Туреччини (Turkey) - треба торгуватися. Поставтеся до цього, як до свого роду, мистецтву. Ніхто не образиться, якщо ціна призначена туристом хай хоч в 20 разів нижче тієї, яку оголосить торговець. Головне говорите з посмішкою, адже ви відпочиваєте, до того ж - хто знає, можливо, саме Ваша цифра набагато ближче до істини, ніж почута від професійного продавця. Так приємно робити покупки в Туреччини (Turkey), чесне слово! Вас пригостять в магазині кавою, чаєм або пивом, часто навіть розуміючи, що угода не відбудеться, - турки дуже товариські, і їм завжди цікаво поговорити з новою людиною і підучити російську мову - адже він може знадобитися їм у подальшому бізнесі.

 

Турецький килим, прянощі і сувеніри Туреччини

 

Як сувеніри з Туреччини (Turkey), будь-то Стамбул (Istambul) або сувенір з Стамбул (Antalya), доглянете щось із національних керамічних або фаянсових виробів, знаменитих ще з ХV століття. І сьогодні мандрівник побачить декоративні тарілки і вази, що відносяться до того періоду Туреччини (Turkey). Добре розвинене виробництво посуду з міді та цинку в Туреччини (Turkey). Скрізь можна знайти традиційні тарілки, підноси, кальяни, кавомолки, різноманітні трубки, зелені або золотаві вази з онікса, бавовняні сорочки та накидки. І може бути національна турецька тарілка привезена з відпустки, покладе початок вашої колекції.

 

У Туреччини (Turkey) слід купувати прекрасні килими - вовняні й шовкові. Мистецтво килимарства має в Туреччини (Turkey) велике минуле. Перші килими в Анатолії почали виготовляти близько 7000 років тому. Турецькі килими бувають плетені і ткані. Зазвичай на турецьких килимах, стилізований геометричний орнамент. Килими з квітковим орнаментом - це копія іранських килимів. Килим у Туреччини (Turkey) - товар недешевий. Вартість його варіюється від сотень до кількох тисяч доларів. Значення має матеріал, рельєфність, краса малюнка.

 

Для того, щоб переконатися в якості килима проведіть по килиму спочатку рукою, якщо килим м'який, без "лисин" у ворсі і фарбі - добре. Потім килим спробуйте вологою світлою тканиною - вона повинна залишитися чистою. Турецький килим прикрасить будь-який будинок.

 

Прянощі, прекрасні вишиті скатертини й постільна білизна, національний посуд, оздоблені шахи та нарди - їдьте і вибирайте. Будь-який, навіть самий скромний сувенір з Стамбул (Antalya) і Бодрума радуватиме довгі роки, нагадуючи про прекрасну Туреччини (Turkey).

 

Магазини в Туреччини (Turkey) працюють з 9-00 до 21-00, але в курортних районах, де туристи виходять на прогулянку тільки після 20 годин, коли спадає денна спека - фіксованих годин роботи не існує. Часто вони працюють і до першої години і до другої ночі.

 

Реклама

06. Поиск

10. Реклама