01. Навигация

02. Тэги

03. Лучшее

Реклама
Все про туристичні подорожі » Статті » Весна в Туреччині

Весна в Туреччині

У Туреччині весна асоціюється з початком туристичного сезону. У Туреччині в березні погода ще холодна. У Туреччині в березні море зазвичай рідко виявляється тепліше 16-17 градусів. Відпочинок у Туреччині в березні - поки ще не пляжний, але вже в другому місяці починається пляжний сезон. Відпочиваючи в Туреччині у квітні, вже цілком можна поєднати екскурсійну програму з пляжним відпочинком. Відпочинок ж у Туреччині в травні може виявитися досить вдалим. Там, де клімат в Туреччині більш континентальний, квітень може виявитися прохолодніше.

 

У субтропічному кліматі Туреччини травня зазвичай достатньо жаркий місяць. У травні морі в Туреччині вже цілком придатне для купання. Відгуки про Туреччину квітні зазвичай відзначають часту хмарність, іноді дощі і холодне море, однак путівки на цей час можуть бути значно дешевше. Відгуки про Туреччину в травні вже позитивні у всіх сенсах. Прогноз погоди в Туреччині на травень найчастіше обіцяє сонце, спеку і тепле море. Можна спробувати вгадати і потрапити на хорошу погоду в Туреччині в квітні-травні.

 

Температура повітря в Туреччині в квітні вже досить тепла, тільки от в морі температура в Туреччині в квітні, як правило, недостатньо висока і справжнє задоволення від купання отримують достатньо загартовані туристи. Зате Туреччина в квітні - це самий початок сезону, коли готелі ще не переповнені. У Туреччині кінець квітня може сильно відрізнятися від початку місяця, особливо в Стамбулі. Погода в Туреччині на початку травня зазвичай тепла, температура повітря в Туреччині в травні вдень може досягати 30 градусів. У Туреччині на травневі свята погода зазвичай цілком підходить російським туристам. У Туреччині в середині травня відкриття туристичного сезону відбувається вже остаточно і безповоротно, з цього часу двері для туристів розкривають всі готелі та інші розважальні установи. Погода в кінці травня в Туреччині вже досить спекотна і зовсім літня. Погода в Туреччині травень-червень оптимальна для відпочинку, так як у липні та серпні спека може стати нестерпною.

 Квітень Травень Анталія В Анталії в квітні сухо і тепло. Як і скрізь в Туреччині, в Анталії погода в квітні досить спекотна, але купання в морі ще залишається на любителя. В Анталії погода в травні вже стає спекотною. В Анталії температура в травні часто перевалює за 30 градусів. Температура води в травні в Анталії вже перевищує 20 градусів. Аланія Погода в Аланії в квітні тепла, але море для купання ще не дуже комфортно. Погода в Аланья в травні ідеально підходить для відпочинку. Погода в Аланії в травні сонячна і тепла. Погода в Аланья в останній місяць весни вже має в своєму розпорядженні до цілком комфортного купання в морі. Як і практичеки скрізь в Туреччині, в Аланії травень - найвдаліший час для початку туристичного сезону. Кемер Погода в Кемері в квітні ще прохолодна, температура вдень коливається близько 20 градусів, може бути змінна хмарність і невеликий дощ. Погода в Кемері в травні змінюється в залежності від року. З усієї Туреччини погоду в травні в Кемері можна довіряти в найменшій мірі. Кемер в травні іноді буває дощовим, і відпочинок в Кемері в травні можуть зіпсувати опади. Проте в Кемері температура в травні вже досить висока, і вода в травні в Кемері вже цілком придатна для купання. Температура води в Кемер у травні - близько 20 градусів. Щоб не потрапити в дощовий період, прогноз погоди в Кемер на травень варто дивитися окремо. Мармаріс У квітні в Мармарісі ще не жарко, максимальна денна температура - близько 20 градусів. Море теж холодне, близько 17 градусів. У Мармарісі в травні погода сонячна і тепла. Погода в Мармарис у травні, як і протягом усього року, відрізняється низькою вологістю. Белек Погода в Белек в квітні підходить тим, хто не любить спеку, або любить купатися в прохолодному морі. У Белек у квітні ще досить прохолодно, особливо вранці і вечорами. Температура води теж досить низька, тому купання в морі в цей час - на любителя. Белек в травні оптимальний для відпочинку. Погода в Белек в травні тепла і сонячна, морська вода прогрівається і в ній вже можна комфортно купатися. У Туреччині та Белеку травня можна назвати початком справжнього турецького літа. Сіде Погода в Сіде в квітні, як і в інших містах Туреччини, ще досить прохолодна. Зазвичай характерна мінлива хмарність, можливі невеликі дощі. Погода в Сіде в травні тепла і іноді навіть спекотна. У Сіде температура в травні може доходити до 30 градусів тепла. Стамбул У Стамбулі в квітні літо тільки починається, по-справжньому тепло стає тільки до кінця місяця. У Стамбулі травень - один з кращих місяців року. Погода в Стамбулі з травня - коли зацвіли тюльпани - до середини липня вважається найкращою для відпочинку. Особливо приємно поїхати до Стамбулу на травневі свята: зайва спека не завадить екскурсій по знаменитих старожитностей. 

Реклама

06. Поиск

10. Реклама