01. Навигация

02. Тэги

03. Лучшее

Реклама

Увага: робоча віза

 Журнал "Робота & зарплата" відкриває рубрика "Робота за кордоном", в якій представлені різні вакансії - від інженерів-програмістів до покоївок і будівельних робітників. Ні для кого вже не секрет, що багато наших співвітчизників їдуть на заробітки за кордон.

Увага: робоча віза

Журнал "Робота & зарплата" відкриває рубрика "Робота за кордоном" , в якій представлені різні вакансії - від інженерів-програмістів до покоївок і будівельних робітників. Ні для кого вже не секрет, що багато наших співвітчизників їдуть на заробітки за кордон. Більшість з них дійсно працевлаштовуються і працюють за контрактом, інші ... А от щоб ви не потрапили до числа цих "інших", ми попросили відповісти на наші запитання головного спеціаліста відділу ліцензування та реалізації міжнародних договорів Управління зовнішньої трудової міграції Віктора Васильовича ПОЛИВЯННОГО.
- Розкажіть, будь ласка, які питання входять в сферу діяльності Федеральної міграційної служби Російської Федерації.
- Виконавчі обов'язки Онлайнові служби вказані в Положенні про Федеральній міграційній службі Росії. І основними з них є: розробка проектів федеральних і міжрегіональних міграційних програм та забезпечення їх реалізації; розподіл коштів, які виділяються з федерального бюджету на вирішення проблем міграції, і контроль за їх використанням; організація прийому та тимчасового розміщення біженців і вимушених переселенців на території РФ, а також надання їм допомоги та сприяння в облаштуванні на новому місці проживання, розробка та реалізація заходів у сфері зовнішньої трудової міграції громадян РФ, розробка та здійснення заходів щодо залучення та використання праці іноземних громадян на території РФ; захист прав мігрантів у відповідності до законодавства; здійснення в встановленому порядку співробітництва з міжнародними та зарубіжними організаціями з питань міграції. Природно, перелік завдань, що стоять перед ФМС, з плином часу поповнюється.
- А які функції входять у компетенцію відділу ліцензування? Яким агентствам і на підставі яких документів видаються ліцензії?
- Вся діяльність відділу здійснюється відповідно до Положення про ліцензування діяльності, затвердженим постановою Уряду РФ № 1095 від 10 листопада 1995 р., де сказано, що основна функція - це видача ліцензій російським юридичним особам відповідно до Закону про зайнятість населення. Що стосується другого вашого питання, то згідно з Положенням про ліцензування претендент на отримання ліцензії повинен представити в обов'язковому порядку: договір з іноземним роботодавцем, достовірність якого перевіряється за нашою ініціативою, свій статут, свідоцтво про реєстрацію, довідку з податкової інспекції та укладення з Мінпраці Росії про можливість видачі ліцензії. Але, на жаль, практика показує, що чинне Положення потребує доопрацювання, тому ФМС вирішила подати на розгляд уряду відповідні пропозиції, які, сподіваюся, незабаром будуть прийняті.
І ще раз хочу нагадати: ліцензія може бути видана тільки юридичним (не фізичним) російським особам.
- Будьте ласкаві, прокоментуйте ситуацію, яка складається на ринку "зарубіжного" праці на сьогоднішній день.
- Ситуацію можна розглядати з кількох позицій . Наприклад, в 1994 р. на роботу за кордон виїхало 8 тисяч чоловік, а в 1999 р., за статистичними даними, - вже 32,5 тисячі тимчасових мігрантів. Беручи до уваги нашу безробіття, можна сказати, що це позитивний факт. Але ... 50% даної кількості працевлаштовуються напівлегально, оскільки отримати легальну робочу візу вкрай важко, практично неможливо. (Трудові угоди у нас поки укладені лише з Німеччиною.) Під легальне працевлаштування підпадають тільки моряки, решта - все-таки напівлегально.
- Віктор Васильович, скільки в Москві кадрових агентств, які займаються працевлаштуванням за кордоном? Чи несуть вони відповідальність за подальшу долю працевлаштованого здобувача?
- На початку квітня налічувалося 141 кадрове агентство, що працевлаштовує російських громадян за кордоном. Причому кількість їх різко збільшилася саме останнім часом (в основному звертаються туристичні, рідше кадрові агентства), що пов'язано з серпневим кризою 1998 року: туристичний бізнес поступово здає свої позиції, тому турагентства стали перекваліфікуватися на новий вид діяльності. Так, за II півріччя 1999 р. відділом ліцензування було видано близько 60 ліцензій, а в цьому півріччі вже близько 20. Якщо говорити про відповідальність кадрового агентства за мігранта, то, згідно з укладеним договором (копію якого клієнт зобов'язаний не тільки взяти, але й зберегти), воно має простежити за долею працевлаштованого росіянина. У разі невиконання умов договору клієнт має право звернутися до суду, вимагати відшкодування матеріального або морального збитку.
- Що повинен знати чоловік, який зібрався на заробітки за кордон? Яку анкету він повинен заповнити, яку пам'ятку простудіювати?
- Основне, що він повинен знати, - це робота. А враховуючи, що наявність ліцензії у кадрового агентства ще не гарантує 100-відсоткового працевлаштування, не варто нехтувати "документальної" підтримкою. Наприклад, ви вирішили поїхати за кордон. Добре. Для початку раджу звернутися в декілька агентств, які займаються працевлаштуванням за кордоном; переконатися в наявності ліцензії (№ 152 ... РФ ... ФМС); з'ясувати, які послуги і на якому рівні пропонує кожне з них, яка вартість цих послуг. (Для довідки: деякі агентства, в основному давно працюють у даній області, мають можливість допомогти у вивченні мови, оформленні документів.) Порівнявши отримані дані і вибравши оптимальний варіант, ви можете приступати до вивчення "Пам'ятки для бажаючих знайти роботу за кордоном". Потім відвідайте вибраного кадрове агентство, де вам повинні дати для заповнення типовий договір (приблизний варіант див на с.131) та інші необхідні документи. Уважно дивіться, що ви підписуєте і за що платите.
- Віддається чи перевагу будь-яким професіями при виборі кандидатів?
- Все залежить від потреби на внутрішньому ринку: в одній країні необхідні програмісти, в іншій - будівельники. І якщо вже потрібні фахівці в якійсь галузі, то дуже високого класу і, звичайно, зі знанням мови. Хоча частіше все ж приходять заявки на низькокваліфіковану робочу силу, яка, загалом-то, потрібна завжди і скрізь: наприклад, сезонні робітники - літо не за горами, наближається збір апельсинів у Греції, винограду в Іспанії. Вакансії такого роду вже з'явилися в журналі "Робота & зарплата".
- Які права у виїхав за кордон?
- Відразу обмовлюся. Якщо він виїхав напівлегально або взагалі нелегально, то ніяких прав у нього немає. Якщо ж мігрант виїхав, отримавши робочу візу, приміром мова йде про програмістові або вчене, то у нього будуть всі права, його завжди захистять.
- Віктор Васильович, які країни частіше фігурують при зверненні російських трудових мігрантів з питань непрацевлаштування?
- Не приховую, такі скарги періодично надходять у Федеральну міграційну службу Росії. Серед країн, найбільш часто згадуваних в заявах росіян, можна назвати Ізраїль, США, Італію, Грецію, Португалію, Норвегію. Трудові мігранти, зіткнувшись з проблемою непрацевлаштування, після повернення до Росії приходять у ФМС і залишають відповідну скаргу. А ми, у свою чергу, розбираємося з кадровим агентством, що направили даної людини на роботу.
- Що робити у випадку зміни або розірвання дипломатичних відносин РФ з країною перебування російських мігрантів?
; - Швидше звертатися в російське посольство
- Віктор Васильович, яким виданням віддати перевагу при виборі роботи за кордоном?
- Перш за все я порадив би читати спеціалізовані видання з працевлаштування, в тому числі журнал "Робота & ; зарплата ", редакція якого, керуючись Законом про рекламу, не пропускає на сторінки свого видання" нелегалів ", аферистів і підтримує тісні стосунки з ФМС Росії. Слід уникати оголошень на стовпах, дверях і, звичайно, не варто довіряти різним запрошеннями одинаків-аферистів через абонентські скриньки, які пропонують працевлаштування, а також потрібно уникати послуг деяких фірм, іноземних компаній і т.д.
- Які рекомендації ви могли б дати нашим читачам, які вирішили шукати роботу за кордоном?
- Якщо людина зацікавилася "зарубіжної" роботою, не треба кидатися у вир з головою: прочитав оголошення, пішов в одну фірму - і на цьому все. Ще раз повторюю - треба обійти кілька фірм, з'ясувати умови роботи, подивитися, оцінити, тобто скласти конкурентний лист і методом порівняння прийти до якогось висновку. Слід обережно ставитися до фірм, які пропонують робочі візи за кордоном, оскільки для таких професій, як офіціантки, покоївки, доглядальниці, службовці бензоколонок, будівельні робітники, візи практично неможливо отримати в країні роботодавця. (Оформлення візи має супроводжуватися отриманням роботодавцем дозволу у відповідних органів, хоча воно й не дає 100 - процентної гарантії отримання роботи.) Користуючись цією обставиною, деякі фірми застосовують дані візи в якості приманки. Не попадіться на неї!

Реклама

06. Поиск

10. Реклама